sobota, 13 maja 2017

Zinger lekki wózek elektryczny

Zinger to bardzo lekki elektryczny wózek inwalidzki, który waży 19 kg. Wielką zaletą wózka Zinger jest łatwość złożenia na płasko bez demontażu elementów i możliwość bezproblemowego transportu. Zinger wyróżnia się zupełnie innym systemem sterowania. Zamiast klasycznego joysticka sterujemy wózkiem przy pomocy dwóch dżwigni. Dodatkowym ułatwieniem dla wielu użytkowników wózków inwalidzkich jest też odchylany podnóżek. Zinger jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wózka lekkiego, łatwego w transporcie, wózka, który będzie mniej kłopotliwy niż skuter elektryczny. Wózek posiada trzy zakresy prędkości jazdy zmieniane przyciskiem, a także możliwość jazdy do tyłu. Maksymalna prędkość jazdy wynosi prawie 10 km na godzinę, tryb średni 5 km/h, tryb wolny 1,6 km/h. Na jednym ładowaniu akumulatora można przejechać 13 km. Wyposażony jest w baterią litowo jonową.Wózek można wyposażyć w podłokietniki, rączki do prowadzenia, lampki, koszyk, pas zabezpieczający.

Strona polskiego dystrybutora wózka elektrycznego Zinger: http://zingerpolska.pl/

5 komentarzy:

 1. Moja Babcia od strony mojego Taty miała bardzo podobny wózek. Miała o tyle szczęście, że miała dom i elektryczny wózek pomagał jej np. wyjechać bezpiecznie do ogrodu. Z czasem również dłonie odmówiły jej posłuszeństwa :( Mimo wszystko polecam wózki elektryczne i podaję adres www jakby ktoś był zainteresowany kupnem podobnego wózka elektrycznego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wózek elektryczny lub laska ortopedyczna to często jedyne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych na samodzielne poruszanie się.
  https://www.artdeco.sklep.pl/p2572,meska-aluminiowa-regulowana-wysokosc-uchwyt-drewniany-ar-465.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Wózki inwalidzkie dziecięce w Active Med to produkty dostosowane do potrzeb najmłodszych, zapewniające im komfort i niezależność w codziennym życiu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wózek elektryczny podnośnikowy to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które potrzebują wydajnego i ekologicznego sprzętu do przenoszenia ładunków. Dzięki zasilaniu elektrycznemu, wózek ten jest cichy i nie emituje spalin, co czyni go idealnym do użytku wewnątrz pomieszczeń. Wózek elektryczny podnośnikowy charakteryzuje się dużą mocą i precyzją, co umożliwia łatwe manewrowanie nawet w wąskich przestrzeniach. Jego ergonomiczny design zapewnia komfort pracy operatora oraz minimalizuje ryzyko urazów.

  OdpowiedzUsuń